Artykuły różne

Akademia 4×4 – pierwszy podręcznik jazdy terenowej w Polsce

Początkujący wielbiciele off-roadu szukają zwykle wszelkiej pomocy w doskonaleniu swoich umiejętności, jaką mogą tylko znaleźć. Podpatrują „starszych” kolegów, oglądają filmiki na youtube, czasem nawet zapisują się do jednej z wyrastających jak grzyby po deszczu szkółek jazdy terenowej. Teraz dochodzi do tego jeszcze jedno narzędzie, które pozwoli im lepiej przygotować się do wypraw i uniknąć wielu czyhających w ich czasie pułapek. Nakładem wydawnictwa OFF-ROAD PL ukazał się niedawno pierwszy na naszym rynku profesjonalny podręcznik jazdy terenowej!

Stworzona przez ekspertów książka jest kompendium wiedzy o off-roadzie, a kosztuje jedynie 69 złotych. Na kartach Akademii 4×4 znajdziemy nie tylko porady dotyczące eksploatacji samochodu terenowego, ale również techniki jazdy w różnych warunkach terenowych i pogodowych.

Pierwsza część Akademii 4×4 poświęcona jest w całości zagadnieniom technicznym związanym z samochodami terenowymi, ich eksploatacją i tuningiem. Z jej lektury dowiemy się też sporo o dodatkowym wyposażeniu, które może przydać się podczas off-roadowych wypraw.

W drugiej części podręcznika znajdziemy zaś wiele praktycznych porad dotyczących techniki pokonywania zróżnicowanych przeszkód terenowych. Wszystko to z uwzględnieniem zarówno warunków pogodowych jak i sprzętu, którym dysponujemy.

Previous post

Orurowanie - tylko dla profesjonalistów

Next post

Awaria elektryki? Co może być przyczyną

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *