Artykuły różne

Anthem Off-Road – customowe felgi terenowe

Anthem Off-Road – słyszeliście o takiej firmie? Jeśli nie to już wkrótce pewnie „obije się wam o uszy” ta nazwa. Anthem Off-Road to firma powstała z oryginalnego start-up’u. Główną działką firmy jest produkcja „custom’owych” felg terenowych do Jeepów do amerykańskich ciężarówek (popularnych „trucków”). Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że na pomysły i produkty, które wychodzą ze stajni Anthem Off-Road ma wpływ społeczność internetowa entuzjastów off-road’u, którzy stale współpracują z firmą oceniając, krytykując i sugerując różne rozwiązania na etapie projektowania nowych produktów.

Każdy nowy projekt poddawany jest ocenie społeczności internautów nazwanej „Team Anthem” – jeśli uzyska odpowiednią ilość głosów uruchamiany zostaje proces seryjnej produkcji, a cała sprzedaż odbywa się jedynie przez stronę internetową firmy. Dzięki porzuceniu tradycyjnych kanałów dystrybucji producent sprzedaje felgi prosto ze swojej fabryki, a kupcy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów. Ten sposób został nazwany przez firmę „Wheel Democracy in Action”.

Na czym polega ów demokracja?

Każdy posiadacz Jeep’a lub trucka ma wkład w proces projektowania felg terenowych, może zgłaszać swoje pomysły i mieć realny wpływ na ich realizację. Jeden z założycieli firmy 0 David Rauch – zapewnia, że przeglądane są wszystkie opinie i pomysły mimo, że przychodzi ich tysiące.

Pierwsza felga, która została w ten sposób zaaprobowana przez Team Anthem będzie dostępna w sprzedaży już teraz – na wiosnę. Oczywiście możliwy jest pre-order modelu ze zniżką ok. $75 na stronie firmy.

Więcej informacji na temat tego bardzo pomysłowego start-up’u można uzyskać na ich stronie internetowej: http://anthemwheels.com.

Previous post

Dziewczyny na motocrossach

Next post

Jak nie przeprawiać się przez zamarźniętą rzekę

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *