Imprezy

Jazda BEZ CIŚNIENIA po Wielkopolsce

Już za nieco ponad miesiąc odbędzie się wyjątkowa impreza off-road, czyli II edycja rajdu „Bez ciśnienia”. To wydarzenie skierowane głównie na aktywny odpoczynek, relaks i dobrą zabawę, choć mocnych wrażeń nie zabraknie. Przede wszystkim chodzi o to, by przejechać się po bezdrożach bez ciśnienia, czyli na luzie.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę i niedzielę, tj. 14-15 marca 2015 r. – start w Poznaniu. Trasa o długości 180 km została dobrana tak, by każdy poradził sobie z jej pokonaniem, ale nie obejdzie się bez doświadczenia w jeździe terenowej. Roadbook został opracowany przez kierowców od lat rywalizujących w rajdach terenowych. Po drodze uczestnicy wyprawy będą musieli wykonywać pewne łatwiejsze bądź trudniejsze zadania. Atrakcji na trasie nie zabraknie.

Po dotarciu na metę nikt nie powinien się nudzić. Nocleg zorganizowano w eleganckim hotelu, a imprezę integracyjną poprowadzi DJ. Pociechy będzie można zostawić pod opieką animatorki. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu organizatora, a zapisywać można się na stronie. Po aktualności zapraszamy na fejsbookową stronę wydarzenia.

Oby jednak nikomu nie zabrakło ciśnienia w oponach, a na jazdy na pełnym luzie raczej nie zalecamy, chyba że z górki po asfalcie.

Previous post

Mały czołg od Fiata - Panda Cross

Next post

Octavia w harcerskiej wersji

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *