Auta terenoweImprezy

Jeepersi, łączcie się!

Miłośnicy samochodów marki Jeep niemal wszędzie znani są ze swojej motoryzacyjnej pasji. Z myślą o nich powstał nawet specjalny klub: Jeep Owners Group (JOG), zrzeszający posiadaczy i fanów Jeepa.
JOG aktywny jest już w 9 krajach europejskich, do których należy również Polska. W roku 2015 jego zasięg poszerzy się także o kolejnych 6 regionów rynku EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

Członkostwo w klubie przypada każdemu właścicielowi Jeepa oraz wszystkim tym, którzy, choć nie posiadają tego samochodu, żywo interesują się wszystkim, co z nim związane. JOG posiada specjalną stronę internetową, z której korzystać może każdy członek grupy. Jedną z najciekawszych inicjatyw jest transmitowany na żywo czat, tzw. „hangout”, dzięki któremu klubowicze mogą nawiązać kontakt z osobami, pracującymi dla marki.

Jakie są cele Jeep Owners Group? Do najważniejszych misji należy przede wszystkim rozpowszechnianie dobrego imienia marki oraz uczynienie zwykłych użytkowników jej ambasadorami. Członkowie grupy mogą dzielić się ze sobą swoimi doświadczeniami, opiniami oraz marzeniami, dzięki czemu stają się oni swoistą jednością. W JOG nieważne jest, kto skąd pochodzi oraz jaki ma kolor skóry – wszystkich jednoczy marka Jeep.

Członkowie grupy nie muszą na szczęście kontaktować się jedynie za pomocą sieci. Jak każdy szanujący się klub, JOG organizuje coroczne spotkania. Ostatnie odbyło się w dniach 12-14 września w Riserva Opiici w Parmie. Aby przybliżyć czytelnikom skalę tego wydarzenia, wystarczy rzec, że w pierwszym tego typu zjeździe uczestniczyło około 1000 osób z 220 samochodami marki Jeep.

Wspominaliśmy już o tym, że członkostwo w JOG może zyskać każdy, kto jest właścicielem Jeepa lub tylko miłośnikiem tej marki. Jak zatem stać się pełnoprawnym członkiem klubu? Każdy, kto dokona zakupu Jeepa otrzyma przesyłkę z pakietem powitalnym. Jeżeli dana osoba zechce, będzie mogła wejść na specjalną stronę organizacji i tam się zarejestrować. Jeśli ktoś posiada już Jeepa, może zaś od razu zarejestrować się jako właściciel. Ci, którzy nie są natomiast właścicielami, ale chcieliby być członkami grupy, mogą zapisać się do niej jako „entuzjaści”. Wszystkie powyższe sposoby zapisu będą bezpłatne do 31 marca 2015 roku.

Na koniec gratka dla tych, którzy z Jeepem nie rozstają się od lat – aktualni oraz byli właściciele trzech lub więcej modeli tej marki mają prawo do bezpłatnego oraz dożywotniego członkostwa w Jeep Owners Group.

Previous post

Maszyny Rajdu Dakar 2015

Next post

Wiemy, czym (nie) pojedzie Bond

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *