Auta terenowe

Nowe pickupy od Hondy i Nissana

Na targach motoryzacyjnych w Detroit zaprezentowano dwa nowe modele solidnych półciężarówek. Zostały one stworzone nie przez amerykańskie firmy, ale przez japońskie koncerny. Oto Honda Honda Unveils 2017 Ridgeline i Nissan Titan Warrior Concept.

Samochody zaprezentowano podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych Auto Show, które miały miejsce w Detroit. Wśród nowości można było podziwiać nową Hondę Unveils 2017 Ridgeline. Nowy model będzie zasilany silnikiem i-VTEC V6 o pojemności 3,5 l. Na wyposażeniu znajdzie się 6-biegowa automatyczna przekładnia. Pickup ma być dostępny z napędem na przednią oś lub w wersji z napędem AWD. Honda stawia przede wszystkim na walory użytkowe. Ridgeline ma mieć więcej przestrzeni w kabinie, a ładowność części pakowanej ma wynieść ok. 725 kg.

Honda Ridgeline 2017

Drugim zaprezentowanym na targach w Detroit japońskim pickupem był Nissan Titan Warrior. Koncepcyjny model Nissan jest bardziej agresywnym pojazdem, jeśli chodzi o design. Stylistyka świadczy o jego terenowym zacięciu. Nowy model jest o prawie trzy cale wyższy niż Nissan Titan XD, a do tego znacznie szerszy. W poszerzonych nadkolach mieszczą się solidne 37-calowe opony terenowe. W pickupie zamontowano nowy układ zawieszenia o większym skoku. Pod maską znalazła się znana z wcześniejszego modelu jednostka turbodiesela V8 o pojemności 5.0 l.

Nissan Titan Warrior

Previous post

Bezkonkurencyjny Jeep Renegade. Najlepszy w 2016 roku

Next post

GMC Sierra All Terrain X - pickup dla wymagających

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *