Auta terenoweImprezy

Nowości marki Jeep w Genewie

Wśród najnowszych modeli marki Jeep, które zostaną przedstawione w Genewie, gwiazdą będzie model Grand Cherokee oraz Wrangler, który jest wyjątkowo mocny.

Hity Jeepa i nowość na rynku europejskim

Jak wiadomo modele Cherokee, Grand Cherokee i Wrangler to jedne z popularniejszych modeli marki Jeep. Będą one jednymi z aut prezentowanych na pokazie w Genewie i to właśnie one będą największymi gwiazdami. Wrangler- model ten przejął właściwości terenowe wersji poprzedniej, lecz wystąpi zmiana w silniku oraz zostaną dodane nowe technologie. Model Jeep Cherokee zmieni swój wygląd. W tym modelu zostaną dodane również nowe silniki oraz nowe technologie. Jeep Cherokee Trackhawk, zostanie zaprezentowany pierwszy raz na rynku europejskim. Model ten należy do kategorii aut typu SUV oraz jest uważany za najmocniejszy i najszybszy w historii- 6,2-litrowy silnik V8 o mocy 700 KM.

Co nowego jeszcze?

Scena będzie należeć również do Compassa Night Eagle w odnowionej wersji. Wzbogacona jest elementami w odcieniu Gloss Black, ponieważ nadają one agresywnego i sportowego charakteru. Obok niego zobaczyć możemy Renegade’a MY 2018, który posiada nowy system multimedialny Uconnect. Grand Cherokee S, ma sportowy wydźwięk, posiada elementy Granite Crystal na znaczku.

Marka wystawia również 4 dodatkowe auta wyposażone z akcesoria marki Mopar:

  • Jeep Wrangler Sahara,
  • Jeep Renegade Longitude,
  • Grand Cherokee Trailhawk – Spitfire Orange,
  • Grand Cherokee Trailhawk – Rhino.
Previous post

Najbardziej wyczekiwane modele z napędem 4x4 w roku 2018!

Next post

Opony bieżnikowane - czy warto?

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *