Imprezy

Nowy sezon imprez Auto Świat 4×4 Family Adventure

Przed wszystkimi fanami jazdy terenowej czekają w tym roku cztery wyprawy organizowane pod egidą magazynu „Auto Świat 4×4”. Przygotowane trasy zadowolą zarówno właścicieli SUV-ów, jak i wytrawnych kierowców samochodów terenowych. Pierwszy rajd już w maju.

4×4 Family Adventure to cykl rajdów terenowych organizowanych w różnych zakątkach Polski, podczas których można spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi w gronie pasjonatów off-roadu. Organizatorzy starają się, aby trasy wiodły po malowniczych okolicach, ponieważ impreza ma charakter turystyczny.

To jednak nie znaczy, że zabraknie mocnych wrażeń. Nieodłączną częścią wypraw jest także zespołowa rywalizacja oraz jazda po bezdrożach. Obowiązują dwie trasy:

  1. Turystyczna – do przejechania typowym SUV-em i autem z napędem na obie osie
  2. Adventure – przeznaczona dla doświadczonych kierowców pojazdów terenowych

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a w imprezie mogą wziąć udział całe rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych również są przewidziane liczne atrakcje i konkursy.

Pierwszy zlot z cyklu Auto Świat 4×4 Family Adventure – „Ziemia Łódzka” potrwa od 13 do 15 maja. Bazą tej edycji będzie Hotel Jan Sander, a trasy powiodą po wzgórzach koło Łęczycy.

Kolejne imprezy z cyklu to:

  • 10-12 czerwca, Pałuki
  • 9-11 września, Jura Krakowsko-Częstochowska
  • 7-9 października, Dolny Śląsk.

Po szczegóły i zapisy zapraszamy na stronę http://www.4x4familyadventure.pl/

Previous post

Nowiuteńki Defender z 1948 roku

Next post

Do czego przydaje się napęd 4x4?

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *