Imprezy

OffRoad Show Poland 2017 – 6. edycja targów samochodów terenowych

Już 18 i 19 listopada będziemy mieli okazję uczestniczyć w szóstej już edycji targów OffRoad Show Poland – największej imprezie poświęconej pojazdom z napędem 4×4 w Polsce. Na uczestników czeka wiele nowości, ciekawych modeli samochodów i atrakcji dla fanów off-roadowej przygody. Nie zabraknie też czegoś dla najmłodszych!

W warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56C, już w najbliższy weekend będzie można oglądać różnorodne modele samochodów terenowych. Uczestnicy będą mogli też porozmawiać ze znanymi kierowcami off-roadowymi – na targach pojawi się m.in. Piotr Kulczyna, który swoim trzydziestoletnim Land Cruiserem przebywał ponad 21 tysięcy kilometrów, podróżując na Syberię i do Mongolii (swoją przygodę, Kulczyna opisał w książce “Droga na Wschód”).

Zwiedzający będą mogli zobaczyć auta z różnych segmentów. Przykładowo, SUV-y klasy premium będą reprezentowane przez Lexusy RX oraz NX, a obok nich stanie niesamowita Toyota C-HR Hybrid w wersji Selection. Organizatorzy targów przygotowali także specjalną gratkę dla fanów rajdów terenowych – na imprezie pojawią się Grzegorz Baran oraz Paweł Grot, którzy startowali w Rajdzie Dakar.

Doskonała zabawa czeka także najmłodszych uczestników targów – będą oni bowiem mogli dłużej zatrzymać się przy stoiskach ze zdalnie sterowanymi samochodami terenowymi. Podejrzewamy, że ta forma rozrywki spodoba się zresztą nie tylko dzieciom – wielu dorosłych też na pewno zechce spróbować swoich sił w takiej zabawie. A jeśli dla kogoś będzie to zbyt mało, podczas targów zaistnieje możliwość wypróbowania swych umiejętności terenowych na dwóch symulatorach z grą Spintires. Wirtualna rozgrywka będzie odbywać się na terenie dawnego Związku Radzieckiego, a uczestnicy będą “prowadzić” takie klasyki sowieckiej motoryzacji, jak UAZ, KAMAZ, ZIŁ czy URAL. A jeśli te pojazdy z dawnej epoki do kogoś nie przemawiają, będzie można sięgnąć też po Land Cruisera, wybierając wśród modeli od J4 do J20, albo Hiluxa Revo.

Podczas targów nie zabraknie także oczywiście stoisk warsztatów i sklepów specjalistycznych oraz dystrybutorów i części do samochodów. A jeśli ktoś chciałby nauczyć się trudnej sztuki jazdy po bezdrożach, można spróbować swoich sił, korzystając z oferty firm szkoleniowych i klubów off-roadowych. Naprawdę warto odwiedzić targi OffRoad Show Poland 2017!

Previous post

Jeep Wrangler vol. 4. Na Zachodzie bez zmian

Next post

Ogólnopolska Terenowa Integracja dla Choinki Sianów 2017

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *