Imprezy

Poland Trophy Extra – wakacyjna odsłona ogólnopolskiego rajdu

Rajd Poland Trophy Dragon Winch Extreme to impreza off-roadowa dla bardziej zaawansowanych kierowców. Do klasyfikacji całorocznej liczą się wyniki trzech etapów, odbywających się w ekstremalnych warunkach na terenie całego kraju. Dwie pierwsze edycje rankingowe miały miejsce w kwietniu i czerwcu, kolejna dopiero we wrześniu w województwie dolnośląskim. Jednak dla niecierpliwych organizatorzy przygotowali niespodziankę.

15 i 16 sierpnia 2014 roku odbędzie się dodatkowa edycja Poland Trophy Extra, która nie będzie brana pod uwagę w klasyfikacji generalnej. Wakacyjna impreza pod szyldem PTDWE została zorganizowana na życzenie fanów rajdu już po raz drugi. PT Extra to świetna okazja do jazdy bez spiny, ale bynajmniej nie na luzie. Dodatkowa edycja jest szansą dla wszystkich off-roadowców do poćwiczenia jazdy w trudnych warunkach i przygotowania się do punktowanych etapów.

Poland Trophy Extra odbędzie się w pobliżu Centrum Rozrywki Jura w Ogrodzieńcu (baza rajdu). Na kierowców samochodów terenowych czekają specjalne oesy w kamieniołomach w Ogrodzieńcu, Wysokiej i Niegowonicach. Wpisowe wynosi 500 zł od załogi. Zgłaszać można się poprzez stronę organizatora PTDWE – są jeszcze wolne miejsca, choć czasu nie pozostało za wiele.

Previous post

Tokio Drift w wersji off-road

Next post

Nawigacja kluczem do przygody

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *