Akcesoria

QuickFist – uchwyty wielce pomocne

Bałagan w bagażniku to często norma w autach terenowych –  nic nie można szybko znaleźć, gdy jest nam potrzebne. Nerwowe przerzucanie przedmiotów, czas ucieka, a wy nadal nie możecie odnaleźć niezbędnego elementu? Jak tego uniknąć? Jest na to sposób. Wystarczy zamontować tzw. uchwyty szybkiego reagowania lub po prostu QuickFist.

Każdy z nas wie, że dla „komfortu jazdy” i spokojnej głowy podczas jazdy terenowej  samochód nie tylko musi być przygotowany technicznie do jazdy, ale także w bagażniku powinien panować porządek, a wszystkie najpotrzebniejsze elementy powinny mieć swoje miejsce. Prócz samych gabarytowo pokaźnych akcesoriów off-roadowych każdy z nas w aucie posiada szekle, zblocza, liny, klucze do naprawy i wiele innych mniejszych przedmiotów, które często luzem wędrują po naszym bagażniku przy każdym większym zakręcie lub hamowaniu. W organizacji pomagają właśnie uchwyty szybkiego reagowania, z których szybko i łatwo wpina się i wypina sprzęt.

Uchwyty tego są dość dobrze znane off-roadowcom i nie tylko – są stosowane np. w samochodach strażackich, na łodziach.

Dobrej jakości uchwyty takie jak QuickFist są trwałe, wykonane z porządnej gumy (wytryskiwanej pod wysokim ciśnieniem), odporne na działanie promieni słonecznych, wody i niskiej temperatury. Mamy również pewność potwierdzoną certyfikatem, bo producent ten produkuje wszystko w USA z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

Uchwyty takie nie tylko zapewniają ład w bagażniku, ale i oszczędzają nasz czas i nerwy podczas wycieczek terenowych.

Previous post

Jak nie przeprawiać się przez zamarźniętą rzekę

Next post

Szekle, zblocza i taśmy - off-roadowe "must-have"

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *