Imprezy

Na tym rajdzie atrakcje zapewnił lodowiec

Polodowcowe tereny pełne kolein, wąwozów, bagnisk i niebezpiecznych głazów, a do tego międzynarodowe załogi – to wszystko znajdziemy na trzeciej edycji Transgranicy 4×4. Ten wyjątkowy rajd organizowany na Mazurach Garbatych od kilku lat integruje miłośników jazdy po bezdrożach z Polski, Rosji, Białorusi i Litwy.

Impreza odbędzie się od 5 do 7 września 2014. Transgranica 4×4 ma charakter zlotu miłośników samochodów terenowych i zmagań off-road. Rajd odbywa się w formie sędziowanych, otaśmowanych odcinków konkursowych, zwycięzcę wyłoni czas przejazdu. Impreza odbywa się w trzech klasach turystycznej (TUR), Wyczyn (W) i Ekstrem (Ex). Koszt uczestnictwa w grupie TUR wynosi 400 zł za dwie osoby (każdy dodatkowy pasażer to kolejne 150 zł, oprócz dzieci poniżej 10 lat). W przypadku dwuosobowych załóg w klasie W i Ex wpisowe to 550 zł.

Impreza jest szansą na sprawdzenie swoich umiejętności w wyjątkowo wymagającym terenie oraz wśród międzynarodowej konkurencji. Dobre wrażenie sprawia organizacja rajdu i profesjonalne przygotowanie tras i obsługi sędziowskiej. Wszelkie dodatkowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora: fundacja Transgranica. Warto dokładnie przeczytać obostrzenia względem wyposażenia i warunków technicznych pojazdów, a także zwrócić uwagę na przepisy bezpieczeństwa. Życzymy niezapomnianych wrażeń i czekamy na komentarze po zakończeniu rajdu.

Previous post

Co w trawie piszczy? Grand Cherokee

Next post

Tokio Drift w wersji off-road

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *