Imprezy

Smak przygody 4×4

Jak smakuje off-road po polsku? Będzie można się o tym przekonać już za niecałe dwa miesiące. W październiku startuje rodzinna impreza 4×4 „Smak przygody 2014”. Natomiast przygotowania, czyli wytyczanie tras ruszyły pełną parą.

Druga edycja tej imprezy odbędzie się od 17 do 19 października 2014 roku. Bazą wyprawy będzie pensjonat „Chyrowa Ski” w Chyrowej koło Dukli. Odcinek rajdowy będzie podzielony na dwa dni. Wydarzenie ma na celu integrację miłośników jazdy po bezdrożach. Teoretycznie dedykowane jest dla wszystkich posiadaczy samochodów terenowych z napędem na cztery koła. Jednak patrząc na przygotowania organizatorów, to rodzinny charakter będzie tylko na imprezach integracyjnych.

Jeśli trasa zostanie wyznaczona po terenach, po których biegnie obecnie to przyda się bardziej profesjonalne wyposażenie samochodu. Snorkel i inne akcesoria off-road mogą okazać się wielce przydatne, co widać na załączonym obrazku.

To 1500 km dosyć wymagającej trasy, przejazdów przez brody, głęboko wcięte wąwozy. Zmagania z terenem wynagrodzą nam przepiękne pejzaże. Koszt uczestnictwa to 450 zł od załogi. Zgłoszenia poprzez stronę organizatora do 10 września!

Previous post

Off-road + kalifornijskie góry = Jeep doskonały

Next post

Nielegalny off-road coraz groźniejszy

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *