Imprezy

Tegoroczne „Kobiety na traktory” już 11 marca!

Jeszcze niedawno offroad kojarzył się z mężczyznami, którzy pocą się testosteronem. Te czasy to już na szczęście przeszłość. Do zabawy w terenie garnie się coraz więcej przedstawicielek płci pięknej. W trend ten wpisało się KGW Lesznowola, który już po raz siódmy organizuje rajd specjalnie dla pań: „Kobiety na traktory”.

Data wydarzenia, które odbędzie się 11 marca 2017 roku, nie jest przypadkowa. Oczywiście termin wybrano tak, by rajd miał miejsce jak najbliżej Dnia Kobiet. Impreza ma charakter otwarty, uczestniczyć w nich może każda dwuosobowa załoga, która dysponuje SUVem lub samochodem terenowym. Do wyboru dwa poziomy trudności: turystyczny i adventure. Każda z pań znajdzie tu więc wyzwanie na miarę własnych możliwości.

Wersja turystyczna rajdu przeznaczona jest dla samochodów seryjnych i SUVów. Organizatorzy przygotowali trasę, która nie jest zbyt wymagająca i należy ją traktować nie jak rasową trasę terenową, ale raczej jak wycieczkę turystyczno-krajoznawczą. Uczestnicy będą poruszać się z pomocą roadbooka po drogach szutrowych i asfaltowych o raczej niewielkim poziomie trudności.

Inaczej wygląda natomiast trasa przygotowana dla tych, którzy chcą przeżyć prawdziwą terenową przygodę. Do wersji adventure dopuszczane będą jedynie pojazdy, które przygotowane są do poruszania się w trudnym terenie. Główna część trasy to w tym przypadku drogi gminne. Dodatkowo uczestnicy będą rywalizować w czasie prób terenowych. Organizatorzy przygotowali kilka roadbooków, tak żeby uniknąć ewentualnych zatorów.

PLAN IMPREZY, 11.03.2017

9:00 – rejestracja załóg w biurze rajdu, rozdanie kart drogowych, materiałów nawigacyjnych, naklejek, itd.
9:45 – odprawa
10:00 – wyjazd na trasę
16:30 – zakończenie rajdu, zdanie kart drogowych, po tym czasie karty nie będą przyjmowane, ognisko
18:00 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród

Organizator

KGW Lesznowola
Marta Daniło 502 521 640

Wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdują się na: https://www.facebook.com/events/222301204901027/

Previous post

Land Cruiser 79 Double Cab GXL wygrywa prestiżowy 4x4 of the Year w Australii

Next post

SUVem po pustyni

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *