Auta terenowe

Wiemy, czym (nie) pojedzie Bond

Do premiery nowego Bonda pozostała jeszcze dużo czasu, a wciąż słyszymy o nowych skandalach. Najpierw hakerzy wykradli wstępny scenariusz, a niedawno samochody terenowe, które miały zagrać w filmie „Spectre”. Zdjęcia znów przesunięto i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to fil trafi do kin w październiku 2015 roku.

Wygląda na to, że tajna organizacja przestępcza „Spectre”, z którą od lat walczy James Bond znów stara się pokrzyżować plany słynnemu agentowi Jej Królewskiej Mości. Ze strzeżonego parkingu na terenie centrum szkoleniowego Land Rover Training Center, które mieści się niedaleko Dusseldorfu, zniknęło 5 modeli SUV. Specjalne wersje Range Rover Sport miały zagrać w kilku scenach 24. filmu z serii „007”. Łupem złodziei padły jeszcze cztery inne pojazdy, w tym m.in. Range Rover Sport. W sumie twórcy produkcji o Bondzie stracili 800 tys. euro i sporo czasu, który będzie potrzebny na wyprodukowanie nowych modeli Range Roverów Evoque.

Sprawa wydaje się dosyć dziwna, gdyż złodzieje nie pozostawili po sobie żadnych śladów, dobrze wiedzieli, co ukraść spośród 600 pojazdów, stojących na parkingu, a do tej pory nie udało się zlokalizować żadnego z dziewięciu samochodów. Policja jak na razie udziela komentarzy, może więc to tylko akcja promocyjna?

SUVy, którymi miał jeździć James Bond lub jego przeciwnicy, były nieco zmodyfikowane, choć nie posiadały żadnego z typowych gadżetów od genialnego konstruktora serii – Q. Auta wyposażono w łatwo tłukące się szyby oraz przednie zawieszenie kół, dostosowane do scen kaskaderskich.

Previous post

Jeepersi, łączcie się!

Next post

Nie żyje polski motocyklista, uczestnik Rajdu Dakar

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *